Podręcznik Nasza Szkoła

Przyjazna szkoła

Szkoła od samego początku musi stać się przyjaznym miejscem dla każdego ucznia. Dzięki temu maluch będzie raźnie podążał na zajęcia każdego dnia. Tak, przejście z wychowania przedszkolnego, zerówki, gdzie miało się swoje ulubione panie, koleżanki i kolegów na normalne nauczanie w szkole podstawowej dla nikogo nie jest łatwe – nawet dla rodzica. Ale to naturalna kolej rzeczy, dlatego trzeba iść zgodnie z tym co wytycza każdemu dziecku los. W szkole jest naprawdę fajnie i można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. Podręcznik Nasza Szkoła (https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola), który będzie wchodził w skład całego zestawu będzie towarzyszył dziecku przez początkowe trzy lata edukacji w klasach od 1 do 3. W takiej oto książce zawsze znaleźć można ciekawe i inspirujące rzeczy.

“Uczę się czytać z rodzicami Nasza Szkoła”

Niektóre dzieci na etapie pierwszej klasy szkoły podstawowej umieją już płynnie czytać. Niektóre nie, ale pamiętajmy, że to o niczym nie świadczy. W końcu nie każde dziecko posiada takie umiejętności, jak jego rówieśnik. Po to są właśnie takie wspaniale opracowane książki, gdzie znaleźć można na wstępie odpowiedni poradnik dla rodziców. Dzięki niemu dorośli będą wiedzieli jak mają pracować z dzieckiem, aby to chciało poprawnie nauczyć się czytać. W tym oto podręczniku wykorzystywana jest metoda sylabiczna do czytania. Według najnowszych badań, to właśnie w ten oto sposób dzieci chętniej i co najważniejsze – szybciej – uczą się czytać swoje pierwsze czytanki. Ta książeczka, która ma 64 strony opracowana jest w sposób poziomowy. Od najłatwiejszego, do najtrudniejszego. Od momentu poznania pierwszych literek, po sylabizację i czytanie pierwszych słów, a potem czytanek. Dzięki temu maluchy bez problemu przekonają się do nauki czytania.

“Nasza Szkoła. Edukacja wczesnoszkolna 3. Zeszyt ćwiczeń 1. Edukacja zintegrowana”

Dzieci muszą nauczyć się pracować z ćwiczeniami na etapie szkoły podstawowej. Nie tylko podręczniki z najróżniejszymi zadaniami, ale także ćwiczenia, które sprawią, że uczeń chętniej będzie zabierał się za pracę. Czytania będą rozwiązywane nie tylko na lekcji, ale także w domu uczniowie będą musieli przyłożyć się do pracy, dzięki czemu poszczególne zagadnienia uda im się przyswoić w jeszcze lepszy sposób. Całość została tak opracowana, aby na poszczególnych etapach angażować wszystkie zmysły człowieka. Dzięki temu maluchy w jeszcze lepszy sposób skupiają się na pracy i rozwijają swoje poszczególne umiejętności. Praca z tymi ćwiczenia jest naprawdę bardzo wesoła.

Szkoła zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Author

biuro@seodot.pl