Podręcznik Nasza Szkoła

Wiedza w przystępnej formie

Może nauka nie zawsze będzie tak pięknie szła wszystkim uczniom. No tak, sami dorośli na pewno coś mają do powiedzenia na ten temat, ponieważ nadal żywo w głowach mają obrazki, jak ich rodzice gonili ich do nauki. Człowiek wie, że ma przed sobą bardzo ważny egzamin, sprawdzian, ale chęci do nauki są na poziomie minimalnym lub wcale ich nie ma. Nie ma się czego wstydzić – to całkiem normalna sprawa.Nie chce się, ale wystarczy dobra, rodzicielska motywacja i chęci do nauki wrócą. Taka jest już rola dorosłego. Czasem rodzic sam musi chwycić podręcznik Nasza Szkoła z taniaksiazka.pl, aby podsunąć go swojemu dziecku do nauki. Dopiero wtedy uczeń zrozumie, że nie można zwlekać. Jeżeli teraz nie weźmiemy się za naukę, to kiedy to nastąpi? Lepiej już na początku nie warto robić sobie zaległości, aby wszystko móc ze spokojem na bieżąco opanować.

“Nasza Szkoła. Edukacja wczesnoszkolna 3. Zeszyt ćwiczeń 1. Edukacja zintegrowana”

Pochodząca od wydawnictwa Operon Nasza Szkoła jest jedną z najchętniej wybieranych serii dla edukacji wczesnoszkolnej. Wielu uczniów w klasach od 1 do 3 ma przyjemność poznać te książki i zeszyty ćwiczeń, gdzie omawiane są poszczególne zagadnienia. Dla klasy trzeciej w pierwszym zeszycie ćwiczeń można znaleźć wiele angażujących zadań, których głównym celem jest rozwijanie poszczególnych umiejętności dzieci. To co na pewno zwróci uwagę wszystkich uczniów oraz nauczycieli to kolory, które są tu bardzo żywe – nawet, jeżeli omawiany temat jest spokojniejszy. Już tak ciekawe obrazki sprawiają, że uczniowie chętniej zagłębią się w poszczególne zagadnienia, jakie będą omawiane na lekcji według podręcznika i zeszytu ćwiczeń. Ogromną zaletą tego zestawu ćwiczeń są multibooki, które dołączone są zawsze do ćwiczeń.

“Nasza Szkoła. Edukacja wczesnoszkolna 3. Zeszyt ćwiczeń 3. Edukacja zintegrowana”

Po zakończeniu jednych ćwiczeń przychodzi czas na kolejny zeszyt, gdzie kontynuowane są tematy dedykowane dla klasy trzeciej. W każdym zeszycie ćwiczeń znaleźć można zadania, które odnoszą się do edukacji przyrodniczej, polonistycznej i matematycznej. Dodatkowo dzieci będą mogły wykonywać ćwiczenia związane z muzyką, która jest także jednym z najważniejszych elementów na tym etapie rozwoju. Pociechy w klasie trzeciej nie tylko lubią śpiewać różnego rodzaju piosenki, ale także je grać na instrumentach muzycznych. W tych ćwiczeniach znaleźć można również ćwiczenia plastyczne, dzięki czemu dzieci chętnie podchodzą do wykonywania kreatywnych prac razem z nauczycielami.

Szkoła zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Author

biuro@seodot.pl